Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě

Trápí Vás všudypřítomný hmyz? Chtěli byste v noci usínat v poklidu u otevřeného okna, ale brání Vám v tom komáři? Zvolte okenní sítě proti hmyzu!

Okenní sítě dodáváme v extrudovaném profilovém systému OE 19x8 s překryvným límcem, který dokonale utěsní veškeré postranní otvory, kudy by mohl hmyz vniknout dovnitř.

Rám sítě je standardně lakován dle RAL, případně v imitaci dřeva. Okenní sítě vyrábíme bez rohových spojek, tzn. profil je seříznut pod úhlem 45° a je "hladký bezspojový". Vnitřní část výrobku je vyplněna poloprůhlednou šedou silikonovou síťovinou. Tento materiál je dlouhodobě vysoce odolný, vřele však doporučujeme sítě na zimu schovávat a na jaře opět nasadit - prodloužíte tak životnost výrobku až o několik let.

Uchycení sítě k oknu je provedeno přes kovové pacičky na obrtlících.

V praxi to znamená, že se síťka zahákne za hranu rámu okna a nijak neomezuje používání otvíravě-sklopného kování křídla. Můžete tak libovolně obsluhovat Vaše okno, aniž byste vnímali přítomnost síťky.

Jak správně usadit okenní síť?

Máte jakékoli dotazy k okenním sítím? Potřebujete poradit s Vaší realizací? Neváhejte a kontaktujte nás, nebo vyplňte poptávkový formulář kliknutím zde a my se s Vámi spojíme.

Dveřní sítě

Dveřní sítě standardně dodáváme z extrudovaného profilu DE 50x20. Dveřní síť funguje oproti okenní síti více sofistikovaně.

Standardní součástí jsou tak 3 samozavírací dveřní panty, magnetek na dovření a madélko zvenčí na možnost otevření sítě z exteriéru. Jedná se tak o samostatný dveřní systém, který je nezávislý na použitém profilovém systému oken (možno kombinovat s plastem, dřevem i hliníkem).

Dveřní sítě jsme schopni dodat buď v klasickém RAL nástřiku dle barvy okna, tak i v nejrůznějších imitacích dřeva. Vnitřek výrobku je vyplněn šedou silikonovou síťovinou a celé křídlo je možné na zimu demontovat a na jaře opět nainstalovat.