Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

PLYNULÁ REGULACE PŘIROZENÉHO OSVĚTLENÍ A SLUNEČNÍHO ZÁŘENÍ

NABÍZÍME K DODÁNÍ NĚKOLIK TYPŮ VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ 

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý 

Venkovní žaluzie Z70 / Z90

Ukázky barev:

Venkovní žaluzie C80:

Ukázky barev:




Ovladače

TaHoma Premium

tahoma premiumJednotka TAHOMA umožňuje ovládat a řídit připojená zařízení v inteligentním domě. Box TAHOMA je ústředním prvkem inteligentního ovládání domácnosti Somfy a umožňuje centralizovat, ovládat a řídit dům pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače připojených na internet, ať už z domu či z druhého konce světa.


Connexoon

ConnexoonConnexoon® vám umožní centralizovat, ovládat a programovat připojená zařízení v prostředí vašeho domova, a to díky připojení na internet.


NINA TIMER IO

Nina Timer ioNina Timer io je nového centrální dálkové ovládání se všemi výhodami ovladači Nina doplněné o funkci časovače. Více pohodlí, větší bezpečnost a úspora energie, to vše přirozeně.


NINA ioCentrální dálkové ovládání s dotykovou obrazovkou, díky které je komunikace se zařízením intuitivní, přináší nové pocity a nechá vás naslouchat vašim touhám.


SMOOVE RS100 1 IO PURE SHINE + FRAME

Smoove-RS100-IO-AFG.jpg (24/05/2016)Smoove RS100 io je lokální nástěnný ovladač s tichým režimem řízení pohonu RS 100.


TELIS 1 MODULIS RTS

1810974_telis_1_Modulis_RTS_starDálkový ovladač pro komfortní ovládání vnějších nebo interiérových žaluzií. Naklápění lamel se nastavuje pomocí ovládacího kolečka a díky tomu je velmi pohodlné a přesné.


TELIS 1 RTS

1810630_Telis_1_RTS_starPro ovládání jednoho zařízení nebo jedné skupiny zařízení Funkce nahoru, dolů, stop a mezipoloha.


TELIS 4 RTS

1810631_Telis_4_RTS_starPřenosný dálkový ovladač pro pohodlné ovládání až pěti zařízení (rolet apod.) Nebo skupin zařízení. Výběr ze čtyř designových provedení: Pure, Silver, Loung, Patio.


TELIS 16 RTS

1811020_Telis_16_RTS_star16 kanálový dálkový ovladač, pro ovládání všech zařízení stínící techniky, garážových vrat, či vjezdových bran nebo osvětlení. Kompatibilní se všemi přijímači Somfy RTS.


CHRONIS io

Chronis_ioProgramovatelné spínací hodiny io-homecontrol® s možností naprogramovat až 4 časové povely na každý den v týdnu. 3 režimy provozu: ruční / automatická / simulace přítomnosti. Intuitivní ovládání a programování.


CENTRALIS UNO RTS

1810217_Centralis_Uno_RTS_starOvládání tlačítky na čelním panelu nebo dálkovým ovladačem RTS. Možnost vypnutí příjmu automatických povelů.


SMOOVE 1 A/M io

Smoove_1_AM_io  Jednokanálový nástěnný ovladač io-homecontrol® pro ovládání jednoho stínícího prvku nebo skupiny. Dotykové ovládání. Možnost vypnutí reakce spárovaného pohonu na centrální povel. Ovladač a rámeček se vybírají samostatně.


SMOOVE 1 io

1811005_Smoove_1_io_star  Jednokanálový nástěnný ovladač io-homecontrol® pro ovládání jednoho stínícího prvku nebo skupiny. Dotykové ovládání. Ovladač a rámeček se vybírají samostatně.


1810882_Smoove_1_RTS_starJednokanálový nástěnný ovladač RTS pro ovládání jednoho stínícího prvku nebo skupiny. Dotykové ovládání. Ovladač a rámeček se vybírají samostatně.


SMOOVE ORIGIN io

Smoove_Origin_starJednokanálový nástěnný ovladač io-homecontrol® pro ovládání jednoho stínícího prvku nebo skupiny. Pro ovládání rolet, markýz a osvětlení.


Situo 1 io

SITUO_1_IO_PUREJednokanálový přenosný dálkový ovladač pro lokální ovládání jednoho io pohonu (io přijímače) nebo skupiny io pohonů (io přijímačů).


Situo 5 io

SITUO_5_IO_PUREPětikanálový přenosný dálkový ovladač pro lokální ovládání pěti io pohonů (io přijímačů) nebo skupin io pohonů (io přijímačů).


IMPRESARIO CHRONIS io

1810758_Impresario_chronis_io_starVytváření akčních scénářů pomocí funkce "momentka" - nastavte vybrané zařízení do požadovaných poloh a nastavení si jednoduše "vyfotografujte". Časové řazení akčních scénářů do denních a týdenních programů.