VEKA SOFTLINE 76

Veka Softline 76 AD i MD:

Novinka roku 2018 má název VEKA SOFTLINE 76 MM. Tento profil je odpovědí německých inženýrů na dlouhodobě neuspokojenou poptávku po alternativním systému vhodném jak pro rekonstrukce tak i pro novostavby, který by zároveň plnil podmínky nejnovějších norem s blížícím se rokem 2020 a potlačením profilových systémů ve stavební hloubce 70 mm. Veka Softline 76 mm se pyšní velmi štíhlými liniemi, pro Veku charakteristickým precizním německým designem s přesnými konturami a především tradiční předností profilových systémů VEKA a to provedení výhradně ve třídě "A" (síla vnější stěny profilu 3 mm).

U Veky Softline 76 můžeme vybírat jak z provedení dvojího dorazového těsnění (AD), tak i třetího středového těsnění (MD). Díky pevnému konstrukčnímu řešení je možné tento profil osadit i silným trojsklem 48 mm s Ug = 0,5 W/m2K, či izolačním čtyřsklem s Ug = 0,4 W/m2K. Veka Softline 76 se dostává s Uw na úctyhodných 0,75 W/m2K.

Okna Veka Softline 76 jsou k dispozici ve více než 40 barevných variacích a novinkou jsou také vysoce odolné akrylové barvy VEKA SPECTRAL
.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY PROFILU:

 

- Elegantní hranatý design
- 6-ti komorový profil
- Stavební hloubka 76 mm
- Koeficient prostupu tepla okna až 0,75 W/m2K
- Izolační dvojsklo (Ug = 1,0 W/m2K)
- Izolační trojsklo (Ug = 0,5 W/m2K)
- Izolační čtyřsklo (Ug = 0,4 W/m2K)
- Silnostěnné profily v třídě A+ (2,8-3,2 mm)
- Kovací drážka 13 mm (vyšší bezpečnost)
- Celoobvodové kování ROTO NX

Další možnosti:

Zaslat poptávku | Možnosti zasklení

 

 

 

Proč vybrat právě Veku Softline 76?

 

 

Designový tenký svár V-PERFECT

Vaše nová okna mohou vypadat lépe, než kdy dříve. Díky nové technologii tenkého sváru V-Perfect, působí okenní rám celistvě nejen v ploše ale i v rozích.

Díky tenkému sváru "na nitku", získáváte nejen čistý hladký design, ale i okno, u kterého se v rožcích nebudou zachytávat nečistoty a zůstane tak dlouhodobě krásné celou řadu let!

 

 

 

 

 

 

Skryté panty ROTO NT DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat.

Řešením je moderní systémové kování Roto NT Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla a rámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NT Designo!

 

 

 

 

 

 

Čisté hranaté linie kliky HOPPE TOULON

Máte rádi přesné a čisté linie? Dáváte přednost nadčasovému perfekcionismu před oblými tvary? Pak je okenní klika HOPPE TOULON to pravé řešení pro Vaše nová okna Veka Softline! Standardně tyto kliky dodáváme v bezpečnostním provedení Secustik a v barvách bílá, stříbrná, titan, či bronz.

V případě požadavku na zvýšené zabezpečení, je možné kliku Hoppe Toulon dodat buď s tlačítkem, nebo na klíček.

 

 

 

 

Novinka VEKA SPECTRAL!:

Vysoce odolné hladké barevné povrchy odolné vůči UV záření, dešti a poškrabání. Exkluzivně pouze u profilu VEKA SOFTLINE 76 a 82MM!


Watch video!

 

 

 

Barevné varianty VEKA:

Plastová okna VEKA můžete mít buď v bílém provedení, nebo v nejrůznějších imitacích dřeva. Vyberte si:

 

 

 

 

 

Design a barva klik

Vyberte si barvu a design kliky, který Vám nejvíce bude vyhovovat: