VEKA SOFTLINE 82

Základní informace:

VEKA SOFTLINE 82 je velmi silným hráčem střední třídy trhu plastových oken a dveří. Díky přesným rovným proporcím, 7-mi komorové konstrukci, optimální stavební hloubce 82 mm a především výrobou pouze z čistého 100% PVC bez příměsí recyklátu se svou kvalitou bude výborně snoubit s Vaší nízkoenergetickou novostavbou, či rekonstrukcí. VEKA SOFTLINE 82 MM disponuje velmi dobře konstrukčně řešeným středovým těsněním, které plně doléhá na dovírající křídlo.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY PROFILU:

 

- Elegantní hranatý design
- 7-mi komorový profil
- Stavební hloubka 82 mm
- Koeficient prostupu tepla okna až 0,7 W/m2K
- Izolační dvojsklo (Ug = 1,0 W/m2K)
- Izolační trojsklo (Ug = 0,5 W/m2K)
- Silnostěnné profily v třídě A+ (2,8-3,2 mm)
- Kovací drážka 13 mm (vyšší bezpečnost)
- Celoobvodové kování ROTO NT

Další možnosti:

Zaslat poptávku | Možnosti zasklení

 

 

 

Proč vybrat právě Veku Softline 82?

 

 

Designový tenký svár V-PERFECT

Vaše nová okna mohou vypadat lépe, než kdy dříve. Díky nové technologii tenkého sváru V-Perfect, působí okenní rám celistvě nejen v ploše ale i v rozích.

Díky tenkému sváru "na nitku", získáváte nejen čistý hladký design, ale i okno, u kterého se v rožcích nebudou zachytávat nečistoty a zůstane tak dlouhodobě krásné celou řadu let!

 

 

 

 

 

 

Skryté panty ROTO NT DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat.

Řešením je moderní systémové kování Roto NT Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla a rámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NT Designo!

 

 

 

 

 

 

Nadčasové moderní kliky ROTO SWING

Chtěli byste něco víc, než-li jen "obyčejnou" kliku? Zvolte designové okenní kliky Roto Swing!

Vaše nová okna Veka Softline 82 mm mohou zdobit designové okenní kliky Roto Swing! Klika Swing se vyznačuje nadčasovým zaobleným designem, prodlouženou liníí a pevným "grifem". Kliky Roto Swing dodáváme ve standardu v bezpečnostním provedení Secustik, znemožňující zloději vypáčení okna zvenčí.

 

 

 

 

Novinka VEKA SPECTRAL!:

Vysoce odolné hladké barevné povrchy odolné vůči UV záření, dešti a poškrabání. Exkluzivně pouze u profilu VEKA SOFTLINE 82MM!


Watch video!

 

 

 

Barevné varianty VEKA:

Plastová okna VEKA můžete mít buď v bílém provedení, nebo v nejrůznějších imitacích dřeva. Vyberte si:

 

 

 

 

 

Design a barva klik

Vyberte si barvu a design kliky, který Vám nejvíce bude vyhovovat: